Dziękujemy, za zainteresowanie produktami firmy PAT! Wypełnij poniższy formularz, żeby złożyć zamówienie. Po przesłaniu formularza w ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz na podany adres mailowy potwierdzenie zamówienia z datą jego realizacji oraz fakturę pro-forma.

Masz wątpliwości?  ZADZWOŃpostaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Przedmiot zamówienia *

Typ*

Cel czyszczenia

Imię i nazwisko *

Nazwa firmy

Adres email *

NIP *

Adres firmy *

Numer telefonu *

Adres dostawy (jeśli inny niż adres firmy)

Administratorem Twoich danych osobowych jest „PAT” Chomutow Sp.J. z siedzibą w Marcinowice, Zebrzydów 1
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997„o ochronie danych osobowych” oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. „w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych” w celu:
– niezbędnym do realizacji umowy kupna-sprzedaży zawartej pomiędzy Tobą a „PAT” Chomutow Sp.J.
W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do momentu spełnienia przez Administratora ciążących na nim obowiązków prawnych przewidzianych innymi przepisami prawa, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych, bez Twojej zgody. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania , a także, w zakresie wynikającym z przepisów, do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.* - pole wymagane